Установите расширение «Новости Шахтёрска - 06255.com.ua» для и читайте городские новости первымиУстановить!
Санжар: Навіть не мрію про те, що Олімпік повернеться в Донецьк
14:2911.10.2017
Санжар: Навіть не мрію про те, що Олімпік повернеться в Донецьк

Головний тренер Олімпіка Роман Санжар розповів про ставлення до фрази "спорт поза політикою" й надії повернутися в Донецьк.

"Перехід Немчанінова в Росію? Я дивлюся на це так. Є хлопець, яким зацікавився клуб. Футболісту ця пропозиція підійшла. Якщо гравець прийняв таке рішення, то засуджувати я його точно не буду. Це його життя і його справа. Йому там пропонують контракт із зарплатою у 6-7 разів більше, ніж тут. Хлопцеві треба забезпечувати свою сім'ю. У нього є свої життєві цілі і завдання. Також я розумію, що він ставиться до цього чисто професійно. Гравець хоче заробити і спробувати себе в іншому чемпіонаті на іншому рівні.

Спорт поза політикою? Для мене так.

Коли востаннє був у Донецьку? Тоді, коли в Донецькому аеропорту почалися бої. Я був на курсах у Києві і дивився все це по телебаченню. Моя сім'я живе недалеко від аеропорту. Коли я повернувся до Донецька з курсів, то забрав сім'ю в Бердянськ. Звідти команда виїхала до Києва. Я заїхав за речами в Донецьк, і з того моменту я більше вдома не був. Виходить, що вже пройшло більше трьох років.

Хвилююся за батьків. Вони живуть у 2-3 кілометрах від аеропорта. Зараз там спокійніше, але протягом двох років він був центром усіх подій. Батько не захотів звідти їхати. Коли ми говорили з ним по телефону, то я чув звуки залпів. Мама живе в центрі Донецька в моїй квартирі. Сьогодні вони живуть своїм звичним життям.

Чи розраховую, що Олімпік повернеться у Донецьк? Дуже важко в це повірити. Хочеться, щоб наступив мир і ми повернулися до українського Донецька. У нас там власна база і стадіон. Ми так і не зіграли жодного матчу Прем'єр-ліги вдома після підвищення у класі. Але мені здається, що це не близьке майбутнє. Якщо у перший рік ми надіялись на повернення, то зараз я в це не вірю і навіть не мрію. Я думаю про роботу тут. Як нам зробити так, щоб команда прогресувала.

Коли ми переїхали в Київ, синові було три роки. Він вже практично не пам'ятає Донецька і стає киянином. Цього року пішов у перший клас. У тій самій школі навчається донька. Ми вже звикли жити тут", — сказав Санжар в інтерв'ю Gazeta.ua.

www.06255.com.ua

Источник: Футбол 24
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Наше приложение для iOS и Android

Комментарии
Отменить
Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил cайта

Последние новости

Ещё новости...