06255.com.ua

«Нарядився під Вову Х.»: у соцмережах висміяли привітання ватажка «ДНР»

Чого тільки не роблять керівники фейкових республік «Л/ДНР», аби якомога довше втриматись при своїх посадах.

Стараються так, що геть зі шкури вилазять, тільки б догодити своєму кремлівському керівництву. Щось подібне вийшло і цього разу. Новорічне звернення Олександра Захарченка до «народу Донбасу», яке крутили по місцевому, підконтрольному бойовикам, телебаченню, за задумом мало би бути схоже на привітання президента РФ Володимира Путіна росіянам. А вийшла, як завжди, жалюгідна пародія, яку вже висміяли у соцмережах.

Першим, хто висміяв привітання ватажка «ДНР», політолог Олексій Голубицький. Саме він звернув увагу на те, як Захарченко намагався догодити своєму російському керівництву.

«Захарченко на Новий рік дуже старався: нарядився під Вову Х., фон намагався підібрати подібний, промову штовхнув по прикладу Вови Х. Чого ж тільки не зробиш, щоб залишитись на попередньому «місці сидіння». Хоча Плотницькому це не допомогло: так і залишився у 2017-році», - написав Голубицький.

До слова, окрім «привітального антуражу», пан Захарченко за  прикладом свого кремлівського керівника у промові почав говорити про те, що «ДНР воює за мир» . Не забув він також згадати і про «економічні досягнення республіки».

«В переддень Нового року я не буду говорити про війну. Для всіх нас війна стала буденністю. Сьогодні я хочу сказати про мир, адже саме мир – це те, заради чого ми воюємо, працюємо, будуємо та відбудовуємо, незважаючи на війну», - зазначив ватажок бойовиків «ДНР» у своїй вітальній промові.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать